LIGA: ZAWADA - RASZOWA

W najbliższą niedzielę nasza drużyna będzie gościć zawodników z Raszowej. Zawada jak i Unia mają po 6 punktów zdobytych (2 zwycięstwa i 2 porażki), Unia ma za to lepszy bilans bramek (12-7), Zawada (6-5). Jeżeli wygramy, to prześcigniemy rywala w ligowej tabeli. Trener Wilczek może być spokojniejszy, ponieważ do składu wraca Irek Likos i Łukasz Wilczek, nasi dwaj czołowi zawodnicy. Mamy nadzieję, że po 2 tygodniach gry w osłabieniu, w końcu będziemy mogli wyjść na mecz najsilniejszą jedenastką. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Wszystkich fanatyków LZS ZAWADA serdecznie zapraszamy! :)

02.10.2016 - Niedziela - godzina 15.00
LZS ZAWADA - UNIA RASZOWA

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, W.Bihun, Brandt, Modrak, Długosz, Pikos - Kubus, Kornberg, Stemplewski, Ł.Wilczek, Misztur, Tkaczuk - Lasek, Ł.Bihun, Likos

Zbiórka o godzinie 14.00 w szatni.

LICZĄ SIĘ TYLKO 3 PUNKTY !!! BĄDŹ GOTOWY NA 100%!