GRODZIEC - ZAWADA 1:0

W 4 kolejce klasy B grupy VI, nasza drużyna przegrała na wyjeździe z LZS Grodźcem 1:0. Pomimo dużej przewagi gospodarzy, przez cały mecz mądrze się broniliśmy, a ofensywa Grodźca nie miała pomysłu na sforsowanie defensywy Zawady. Gdy to się już przeciwnikom udało, na drodze rywalom stawał bardzo dobrze dysponowany Piotrek Polednia. Zwycięska bramka dla Grodźca padła w 90 minucie meczu. Przed polem karnym gości niepotrzebnie sfaulowany został zawodnik gospodarzy, a piłkę na 20 metrze ustawił Hreczuch, który przymierzył idealnie, a piłka wpadła w samo okienko naszej bramki - gol typu "stadiony świata". Tuż przed tą sytuacją, ewidentnie faulowany był Łukasz Bihun, jednak sędzia nie sięgnął po gwizdek, po czym 5 sekund później przyznał faul i rzut wolny gospodarzom, z którego padła zwycięska bramka. Bardzo ciężko pracowaliśmy na to, żeby wywieźć cenny punkt z trudnego terenu. Znowu zabrakło szczęścia, za to pech nie chce nas opuścić. Porażka bardzo bolesna, jednak przechodziliśmy już przez takie momenty. Wierzymy, że wrócimy mocniejsi. Mimo wszystko drużyna zagrała bardzo dobrze - pomimo osłabienia kadrowego zrealizowała plan taktyczny i zostawiła dużo zdrowia na boisku. Pozytywy są mocno widoczne i niewątpliwie zmierzamy w dobrym kierunku.

LZS GRODZIEC - LZS ZAWADA 1:0

• 90' Hreczuch (Grodziec)

Skład (1-4-5-1): Polednia - Malek, Wiertelak, Modrak, Brandt - W.Bihun, Kornberg, Stemplewski, Kubus, Misztur - Ł.Bihun
W drugiej połowie zagrali: Długosz, Lasek