ZAWADA - RASZOWA 2:1

Nasza drużyna po dobrym meczu pokonała Unię Raszowa 2:1. Bohaterem Zawady został Łukasz Wilczek, który zdobył dwa gole, które ostatecznie dały nam 3 punkty. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy Łukasz popisał się świetnym uderzeniem z okolicy 17 metra dając wyrównanie. W drugiej połowie zaznaczyliśmy swoją przewagę, efektem czego był drugi gol popularnego "Wilka", zdobyty również po strzale zza szesnastki. Dzięki temu zwycięstwu wyprzedziliśmy zespół z Raszowej i awansowaliśmy na 5 miejsce w ligowej tabeli zrównując się punktami z Tempem Grodzisko i LZS-em Grodziec (kolejno 4 i 3 miejsce).

LZS ZAWADA - UNIA RASZOWA 2:1

• Łukasz Wilczek x2

Skład: Polednia - Malek, Wiertelak, W.Bihun, Pikos - Kornberg, Ł.Wilczek, Misztur, Brandt - Likos, Ł.Bihun
Rezerwa: Zieliński - Modrak, Stemplewski, M.Wilczek, Tkaczuk (zagrali w 2 połowie)
Nieobecni: Lasek, Kubus, Długosz
Trener: Marcin Wilczek