LIGA: NAKŁO - ZAWADA

W najbliższą niedzielę nasza drużyna jedzie do Otmic, gdzie zmierzy się z wiceliderem - Fiorentiną Nakło. Niewątpliwie będzie to bardzo trudny pojedynek. Nie mamy dobrych wspomnień z tamtego miejsca - wiosną przegraliśmy tam 3:1. Jesteśmy przygotowanie na trudne boisko i ciężką przeprawę. Na pewno będziemy musieli dać z siebie więcej pod kątem walki i charakteru. W niedzielę niestety nie pomoże nam Łukasz Wilczek, za to reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Do składu powinien wrócić Łukasz Bihun, który cały czas zmaga się z urazem stopy. Wszyscy liczymy, że na Nakło będzie gotowy - takich "walczaków" nam teraz potrzeba! Patryk Misztur również zmaga się z problemem - ból ścięgna Achillesa - nie jest gotowy w 100%, ale nasz skrzydłowy nie odpuści i na pewno będzie z nami w niedzielę! Kibiców zapraszamy do Otmic na godzinę 13.00.

06.11.2016 - Niedziela - godzina 13.00 - boisko w Otmicach
FIORENTINA NAKŁO - LZS ZAWADA

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Brandt, W.Bihun, Modrak, Długosz, Pikos - Kornberg, Stemplewski, Tkaczuk, Misztur, Kubus, M.Wilczek - Likos, Ł.Bihun, Lasek

Nieobecni: Ł. Wilczek