ZAWADA - KROŚNICA 5:1

LZS Zawada wygrała swój kolejny mecz, pokonując na własnym boisku zespół z Krośnicy 5:1. Po słabej pierwszej połowie, którą przegraliśmy 0:1, było sporo rzeczy do wyjaśnienia w szatni. Trener "osuszył" głowy zawodnikom i na drugą odsłonę spotkania nasi chłopcy wyszli bardziej skoncentrowani i zdeterminowani, co zaprocentowało i dało spory efekt. Druga połowa, to kompletna dominacja Zawady. Worek z bramkami się rozwiązał i w końcu maszyna zaczęła funkcjonować tak jak należy! Pierwszego gola zdobył Łukasz Bihun po pięknej, dwójkowej akcji z Łukaszem Wilczkiem - czterema podaniami rozklepali defensywę Krośnicy i nasz super-snajper wpakował piłkę do siatki z odległości 3 metrów. Na 2:1 strzelił nasz środkowy pomocnik -  Łukasz Wilczek po kolejnej ładnej akcji i szybkiej wymianie podań z Irkiem Likosem. Bramkę na 3:1 zdobył ponownie młodszy z braci Bihun, który wykorzystał świetne, prostopadłe zagranie Sławka Stemplewskiego. Czwartego i piątego gola strzelił nasz super-rezerwowy Tomek Lasek, który w kolejnym meczu udowadnia jak ważnym jest zmiennikiem w naszym zespole. Gdybyśmy wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje w meczu, wynik spokojnie mógłby być dwucyfrowy. Najważniejsze jednak jest zwycięstwo i dobra reakcja po słabszej pierwszej połowie. Piszemy nową historię na kartach klubu! Brawo ZAWADA!!!

LZS ZAWADA GM. TURAWA - ŹRÓDŁO II KROŚNICA 5-1 (0-1)
0-1 15min. Marek Glinka
1-1 48min. Łukasz Bihun
2-1 63min. Łukasz Wilczek