LIGA: GRODZISKO - ZAWADA

W niedzielne popołudniu, w Grodzisku nasza drużyna będzie mierzyć się z miejscowym Tempem. Tempo Grodzisko zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli. Zdobyli 9 punktów, strzelili 9 bramek, a stracili 8. Zawada plasuje się na miejscu 4 z dorobkiem 15 punktów, bramki 16-7. Do Grodziska jedziemy świadomi siły przeciwnika. Podobno jest to bardzo waleczna drużyna i niebezpieczna przy stałych fragmentach gry. Trener ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, jedynie Paweł Wiertelak zmaga się z mocniejszym przeziębieniem i nie wiadomo czy uda mu się wygrać wyścig z czasem. Wszystkich sympatyków zapraszamy na godzinę 14.00 do Grodziska koło Strzelec Opolskich.

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, W.Bihun, Brandt, Modrak, Pikos, Długosz - Tkaczuk, Misztur, Kornberg, Stemplewski, Ł.Wilczek, M.Wilczek - Ł.Bihun, Likos, Lasek

Trener: Marcin Wilczek

DO BOJU ZAWADA !!