LIGA: ZAWADA - SOKÓŁ II NIEMODLIN

W niedzielne popołudnie nasze Bociany będą podejmować na własnym boisku drużynę z Niemodlina. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do kibicowania, pomimo jesiennej aury.

Przed meczem, o godzinie 15.50, na murawie boiska odbędzie się część oficjalna przekazania kosiarki traktorka przez przedstawicieli gminy dla naszego Stowarzyszenia. W tej części chcemy podziękować radnym, którzy w naszym imieniu zabiegali o ten sprzęt. Ta skromna ceremonia ma szersze znaczenie dla funkcjonowania Stowarzyszenia, liczymy tu więc na zaangażowanie zawodników. Przy okazji chcemy też wręczyć reszcie zawodników nieodebrane medale za 3 miejsce w ubiegłym sezonie. W związku z tym, po odprawie przedmeczowej, drużyna jest proszona o zaplanowanie rozgrzewki tak aby w komplecie o 15.50 być już przy linii boiska gotowa do wejścia. Po przekazaniu medali chcemy zrobić wspólne zdjęcie, dlatego prosimy żeby reszta zawodników zabrała na tę okazję wcześniej odebrane medale. Po meczu zapraszamy na małego grilla.

Niedziela - 17.09.2017 - godzina 16.00 - Stadium of Light w Zawadzie
LZS ZAWADA - SOKÓŁ II NIEMODLIN

Kadra: Zieliński,Malek, Wiertelak, Ł.Bihun, W.Bihun, Rychlikowski, Figura, Brandt, Modrak, Kornberg, Stemplewski, Tkaczuk, Badecki, Żurakowski, Micheń, Likos, Lasek, Bulak
Nieobecni: Polednia, Misztur
Pod znakiem zapytania: Pikos, Długosz

NAPRZÓD ZAWADA... PO 3 PUNKTY!!!