KOMPRACHCICE - ZAWADA 1:0

Nieudanie zakończyła się dla naszego zespołu 4 kolejka gier klasy B, w której Zawada przegrała na wyjeździe 1:0 z GKS-em Komprachcice. Pomimo kilku dobrych okazji na strzelenie gola, szczególnie w pierwszej połowie, nie udało się "ukąsić" przeciwnika, za to on zranił nas w 70 minucie meczu. Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania i tak oto Komprachcice umocniły się na pozycji lidera. Pierwsza połowa spotkania wyglądała dobrze - może graliśmy nieco ospale, ale stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje na zdobycie bramki, nawet lepsze od rywala. Druga połowa to dużo słabsza gra Bocianów - przeciwnik zepchnął nas do defensywy, a my nie potrafiliśmy konkretniej zagrozić rywalowi. Nasza drużyna spadła na 8 miejsce w tabeli. Zawodnicy są rozczarowani rezultatem i już za tydzień zapowiadają zdobycie kompletu punktów na własnym boisku, gdzie podejmować będziemy Sokoła II Niemodlin. Już teraz zapraszamy na ten mecz wszystkich sympatyków Zawady.

GKS KOMPRACHCICE - LZS ZAWADA 1:0

• 70 min. Piotr Michalski

Skład: Polednia - Malek, Wiertelak, Ł.Bihun, W.Bihun - Badecki, Stemplewski, Żurakowski, Tkaczuk - Likos, Lasek
Rezerwa: Figura, Rychlikowski, Micheń, Modrak, Bulak
W drugiej połowie zagrali: Figura, Modrak, Micheń
Nieobecni: Zieliński, Kornberg, Brandt, Długosz, Pikos, Misztur
Trener: Paweł Mielczarek