LIGA: ZAWADA - PRZYWORY

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasza drużyna zmierzy się z drużyna LZS II Przywory. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ będzie to bój o 4 lokatę w lidze. Zwycięzca meczu zajmie 4 miejsce, natomiast przegrany będzie musiał się pocieszyć miejscem 5. Nie mamy zamiaru oddawać naszego miejsca i jutro będziemy walczyć tylko o 3 punkty. Ostatni ligowy mecz i to przed własną publicznością musimy zakończyć z przytupem! Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera poza Irkiem Likosem, który udał się na wyjazd rodzinny. Wszystkich wiernych kibiców zapraszamy na godzinę 13.00, na nasz Stadium of Light :)

13.00 - Niedziela - Stadium of Light
LZS ZAWADA - LZS II PRZYWORY

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Brandt, W.Bihun, Tkaczuk, Modrak, Pikos - Kornberg, Ł.Wilczek, M.Wilczek, Misztur, Kubus - W.Bihun, Lasek, Stemplewski

Trener: Marcin Wilczek

Zbiórka o godzinie 12.00 w szatni.

Odpowiedzialni za organizację boiska i meczu (godz. 11.20): Polednia, Wiertelak, Malek, Brandt, Pikos, Modrak, Zieliński, Tkaczuk, Misztur, Kubus

LEEEECIMY ZAAAWAAADAAA !!