LIGA: ZAWADA - IZBICKO

Już w najbliższą niedzielę, LZS Zawada na własnym boisku podejmować będzie LZS Izbicko, które zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. Po ostatnim zwycięstwie nad Turawą, nastroje w drużynie są bardzo dobre. Frekwencja na treningach była zadowalająca, a u chłopców widać więcej pewności siebie. Mamy nadzieję, że zaangażowanie i walka jutro dopiszą, przecież gramy na własnym boisku, a to nasz ogromny atut! Chcemy kontynuować nasz ligowy rekord - od ponad 7 meczów jesteśmy niepokonani na naszym stadionie! Nasi kibice mają szanse zobaczyć nowe twarze, które zasiliły klub w przerwie zimowej: Michał Rychlikowski, Marek Bulak, Jakub Żurakowski i Jacek Figura. Dodatkowo dołączył do nas Paweł Badecki, ale niestety doznał kontuzji w starciu z Turawą i na pewno jutro go nie zobaczymy. Będzie się działo! Emocje gwarantowane! Wszystkich kibiców zapraszamy w te niedzielne popołudnie na Stadium of Light w Zawadzie, na godzinę 16.00! Do boju Bociany!!

Niedziela - 9.04.2017 - godzina 16.00:
LZS ZAWADA - LZS IZBICKO

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, W.Bihun, Rychlikowski, Pikos, Figura, Brandt - Misztur, Likos, Kornberg, Warmons, Tkaczuk, Żurakowski, Stemplewski - Ł.Bihun, Lasek, Bulak

Nieobecni: Badecki, Wiertelak (kontuzje)

Zbiórka w szatni o 15.00.