LIGA: ZAWADA - GRUDZICE

W najbliższy weekend piłkarze LZS Zawada zagrają u siebie z Grudzicami. Ostatnie 2 mecze z tą drużyną zakończyły się naszymi zwycięstwami (mecz ligowy i sparing). Aktualnie zawodnicy Grudzic zajmują 8 miejsce w tabeli (10 punktów). Do tej pory zanotowali 3 zwycięstwa i 1 remis. Nasza drużyna na ten moment jest niepokonana na własnym boisku (3 zwycięstwa) i zajmuje 4 miejsce w lidze z dorobkiem 16 punktów (5 zwycięstw, 2 porażki, 1 remis). Ostatnie nasze mecze pozostawiały jednak wiele do życzenia, wierzymy że w niedzielę chłopcy pokażą siłę i wykorzystają atut jakim jest gra na własnym boisku. Po chorobie do kadry wraca Paweł Wiertelak. Będziemy mogli także skorzystać z usług Łukasza Wilczka. Niestety w akcji nie zobaczymy Artura Pikosa, który musi pauzować za żółte kartki. Wszystkich sympatyków zapraszamy na Stadium of Light, na godzinę 13.00! Do boju Zawada!

30.10.2016 - Niedziela - godzina 13.00 - Stadium of Light
LZS ZAWADA - LZS GRUDZICE

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Brandt, W.Bihun, Modrak, Długosz - Kornberg, Ł.Wilczek, M.Wilczek, Stemplewski, Misztur, Tkaczuk, Kubus - Ł.Bihun, Likos, Lasek

Zbiórka w szatni o godzinie 12.00

Za organizację meczu odpowiedzialni są: Długosz, Tkaczuk, Zieliński, Ł.Bihun, Kubus, Kornberg, Pikos, Modrak, Misztur, Likos.

FORZA ZAWADA !!