LIGA: ZAWADA - GRODZIEC

Po świątecznej przerwie w rozgrywkach, klasa B wraca do gry! W najbliższą niedzielę, nasza drużyna podejmować będzie na własnym boisku LZS Grodziec - ligowego lidera. Po ostatnim niezbyt dobrym meczu w wykonaniu Zawady, czeka nas bardzo trudny pojedynek. Faworytem oczywiście są goście, ale wierzymy w naszych piłkarzy i dobrą grę. Jesteśmy świadomi siły i jakości przeciwnika, ale dobry wynik wcale nie musi być opcją niemożliwą do osiągnięcia, szczególnie w przypadku rywalizacji przed własną publicznością. Dobra informacja jest taka, że do gry prawdopodobnie wraca Paweł Badecki, który zaleczył uraz mięśnia dwugłowego. Kontuzjowany za to jest Wojtek Bihun i jego na pewno w niedzielę zobaczyć nie będziemy mogli. Wszystkich sympatyków zapraszamy na godzinę 16.30! Naprzód ZAWADA!

Niedziela - 23.04.2017 - godzina 16.30 - Stadium of Light
LZS ZAWADA - LZS GRODZIEC

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Figura, Pikos, Rychlikowski - Brandt, Warmons, Kornberg, Badecki, Likos, Misztur, Tkaczuk, Stemplewski, Żurakowski - Ł.Bihun, Lasek, Bulak
Nieobecni: W. Bihun, Wiertelak (kontuzje)