ZAWADA - STANISZCZE 1:1

Nasza drużyna zremisowała 1:1 z ekipą Staniszczy Wielkich. W niedzielne popołudnie nie mogliśmy zobaczyć dobrej piłki. Mecz ogólnie stał na niskim poziomie i wynik remisowy zdaje się być rezultatem sprawiedliwym. W 10 minucie goście wyszli na prowadzenie - Piotr Radimerski z łatwością "minął jak tyczki" naszych defensorów i na pełnym spokoju wpakował piłkę do siatki. W 36 minucie do remisu doprowadził Jakub Żurakowski, który zdobył swojego pierwszego gola w barwach Zawady. Kuba dobrze odnalazł się w polu karnym i w sytuacji 1vs1 strzałem po ziemi skierował piłkę do bramki obok interweniującego bramkarza. W drugiej połowie Staniszcze opadły z sił i w końcówce spotkania mieliśmy kilka sytuacji, ale niestety nie tak dobrych, żeby zdobyć decydującą bramkę. Widoczne są ciągłe braki kadrowe. W naszej grze nie ma jakości i co najgorsze, nawet pod kątem ambicji i walki niektórzy zawodnicy prezentują się poniżej oczekiwań. Wstydem dla niektórych powinien być obrazek, w którym 40-sto letni Tomek Lasek walczy bardziej i z większym poświęceniem niż niejeden młodzian! Straciliśmy 4 miejsce w ligowej tabeli i obecnie zajmujemy 5 lokatę. Co będzie dalej?

LZS ZAWADA - LZS STANISZCZE WIELKIE 1:1

• 10min - Piotr Radimerski 0:1
  • ​36min - Jakub Żurakowski 1:1

LZS Zawada: Piotr Polednia - Paweł Badecki (38 Marek Bulak), Łukasz Bihun, Jacek Figura, Dominik Kornberg,
Tomasz Lasek, Krystian Malek, Michał Rychlikowski, Paweł Tkaczuk (60 Patryk Misztur), Dominik Warmons,