ZAWADA - CHRÓŚCICE 3:1

Wspaniale zainaugurowała sezon nasza drużyna, pokonując na własnym boisku zespół Victorii II Chróścice, w rozmiarze 3:1. Pierwszą bramkę w meczu, w 20 minucie, zdobył nasz napastnik - Łukasz Bihun. Sześć minut później, niefortunnie do własnej bramki piłkę skierował Michał Rychlikowski. Do przerwy widniał wynik 1:1. W drugiej połowie udało się zdobyć drugą bramkę po dobrze rozegranym stałym fragmencie. W 65 minucie spotkania, na listę strzelców wpisał się nasz drugi napastnik - Irek Likos, który skierował piłkę do pustej bramki, po świetnym odegraniu głową Krystiana Malka. Wynik 2:1! Rozczarowani rezultatem goście napierali coraz bardziej, zepchnęli naszą drużynę do głębokiej obrony. Gdy wydawało się, że Zawada do końca będzie musiała drżeć o wynik, w 85 minucie, ze środka pola wyszło podanie otwierające do Tomka Laska, który wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i pewnym uderzeniem przelobował goalkeepera przyjezdnych! 3:1! To był strzał kończący rywalizację! Pomimo dużej przewagi Chróścic, pokazaliśmy charakter i bezwzględność w naszych działaniach. Lepszego otwarcia sezonu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Brawo Bociany!

LZS ZAWADA - LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE 3:1