SŁAWICE - ZAWADA 3:0

Nasze "Bociany" niestety nie zatrzymały rozpędzonych piłkarzy Sławic i na wyjeździe doznały dotkliwej porażki 3:0. Ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej kończymy więc przegraną i 11 miejscem w tabeli (14 punktów zdobytych, bramki strzelone: 21, bramki stracone: 24). Na pewno nie była to zbyt udana runda dla naszego klubu. Przed sezonem ambicje były dużo większe. Słabsze wyniki przyszły razem z problemami kadrowymi (kontuzje). Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy mieli tak szeroką kadrę jak na początku sezonu, bylibyśmy o kilka dobrych miejsc wyżej w ligowej tabeli. Niestety los chciał inaczej. Za tydzień w niedzielę, na własnym boisku, rozegramy mecz w ramach Pucharu Polski z LZS-em Grudzice. Będzie to ostatnie spotkanie naszych "Bocianów" przed przerwą zimową. Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy! Po meczu odbędzie się małe zakończenie przy kiełbasce.

LZS SŁAWICE - LZS ZAWADA 3:0

Skład: Polednia - Figura, Malek, Modrak, W.Bihun - Kornberg, Stemplewski, Tkaczuk, Żurakowski, Ł.Bihun, Lasek
Rezerwa: Brandt, Micheń
W drugiej połowie zagrali: Brandt, Micheń
Trener: Paweł Mielczarek

Trening w piątek o godzinie 18.30. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!