PP: ZAWADA - DOBRZEŃ WIELKI

W niedzielę, w ramach Pucharu Polski, nasza drużyna zmierzy się z drugą drużyną TOR-u Dobrzeń Wielki, który na co dzień rywalizuje w klasie A. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 na naszym boisku. Mamy nadzieję, że pomimo zakończonych rozgrywek ligowych i ogólnego rozluźnienia, zawodnicy nie przejdą obok tego meczu obojętnie. Zawsze trzeba walczyć o zwycięstwo. Należy się dobrze zaprezentować przed innymi drużynami z regionu, niech zobaczą że Zawada się rozwija i kroczy we właściwym kierunku. Szansę gry mogą otrzymać zawodnicy, którzy w sezonie grywali mniej.

20.11.2016 - Niedziela - godz. 13.00 - Stadium of Light
LZS ZAWADA - SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Pikos, W.Bihun, Brandt, Modrak, Długosz - Tkaczuk, Kornberg, Stemplewski, Ł.Wilczek, M.Wilczek, Kubus, Misztur - Lasek, Ł.Bihun, Likos

Trener: Marcin Wilczek

Zbiórka na mecz o godzinie 12.00 w szatni.

Po meczu, w miejskiej świetlicy dobędzie się małe zakończenie sezonu. Obecność obowiązkowa :)