PIĘKNA INAUGURACJA SEZONU

Tak jest! Aż chciałoby się powiedzieć - nareszcie! Na tak okazałe zwycięstwo długo wyczekiwali kibice Zawady. Kto zawitał w te gorące, niedzielne popołudnie do Dębia, na pewno nie mógł być rozczarowany. Nasza drużyna w wyjazdowym meczu 1 kolejki sezonu 2016/2017 zwyciężyła LZS II Chrząstowice aż 5:1! Już dawno nie widzieliśmy takiej kanonady w wykonaniu naszych chłopców. Zauważyć można było efekty letnich transferów, ponieważ aż 4 zawodników zaliczyło swoje ligowe debiuty w barwach klubu. Chłopaki! Ciężko pracować i oby tak dalej! Rywalom z Dębie Arena bardzo dziękujemy za fantastyczną gościnę i poczęstunek - wielki szacunek płynie w Waszą stronę, powodzenia!

LZS II CHRZĄSTOWICE - LZS ZAWADA 1:5

• Łukasz Bihun
  • Patryk Misztur
  • Irek Likos