LIGA: ZAWADA - ŚWIERKLE 0:0

Dalej nie ma przełamania, dalej pozostajemy bez zwycięstwa w tej rundzie. W meczu, który rozegraliśmy dla uczczenia pamięci naszego tragicznie zmarłego kolegi, Dominika Warmonsa, robiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby wygrać z Gromem Świerkle na własnym boisku, ale los chyba nie chce dać nam tej satysfakcji. Stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, bombardowaliśmy przeciwnika z rzutów rożnych, obijaliśmy słupek, bramkarza i zawodników stojących na linii bramkowej... i nic. Piłka za żadne skarby nie chciała zatrzepotać w bramce gości. Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz dla naszego zmarłego kolegi, ale po prostu się nie dało. Zawodnicy pozostawili wszystkie siły na boisku i za to należy im się szacunek. Niestety wynik 0:0 nie jest satysfakcjonujący, brakuje trochę jakości w drużynie, ale nie możemy się poddać, musimy patrzeć przed siebie i grać dalej.

LZS ZAWADA - LZS GROM ŚWIERKLE 0:0

Skład: Polednia - Malek, W.Bihun, Tkaczuk, Modrak - Kornberg, Stemplewski, Żurakowski, Rychlikowski - Richter, Lasek
Rezerwa: Micheń, Długosz, Ł.Bihun

Powiązana galeria: