LIGA: ZAWADA - NAKŁO

W najbliższą niedzielę czeka nas bardzo ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Zawadą, a Nakłem. Będzie to walka o 4 miejsce w lidze. Zawada wygrywając mecz, ma szansę przegonić Fiorentinę, a nawet może wskoczyć na 3 miejsce w przypadku, gdy Raszowa przegra z Grudzicami. Jest o co walczyć! Po ostatnim przyzwoitym wyjazdowym meczu, mamy nadzieję na jeszcze lepszą dyspozycję na własnym boisku. Kadra meczowa w końcu wygląda solidnie. Zażegnaliśmy kontuzje i na pewno zagramy najmocniejszym składem. Jedynym piłkarzem, którego nie zobaczymy na boisku z powodu urazu, to Łukasz Bihun. Nakło posiada dobrą drużynę i na pewno będzie chciało wyjechać z Zawady z 3 punktami. My natomiast powoli zaczynamy wracać do sił i dawnej dyspozycji. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, morale rosną i na pewno nie przestraszymy się przeciwnika i będziemy walczyć o zwycięstwo. Kibiców serdecznie zapraszamy na godzinę 17.00! Do boju Bociany!

11.06.2017 - Niedziela - godzina 17.00 - Stadium of Light
LZS ZAWADA - LZS FIORENTINA NAKŁO

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Rychlikowski, W.Bihun, Figura, Brandt - Badecki, Likos, Kornberg, Misztur, Żurakowski, Warmons, Tkaczuk - Lasek, Bulak
Niepewni: Pikos, Stemplewski, Długosz