LIGA: TURAWA - ZAWADA

W najbliższą niedzielę, na inaugurację rundy wiosennej, nasza drużyna jedzie do Turawy. Nasi rywale w pierwszej kolejce sprawili sporą niespodziankę i wygrali z liderem ligi - LZS'em Izbicko. Po dużych zmianach kadrowych w naszym zespole, niewątpliwie czeka nas bardzo ciężki pojedynek. Trener Karliński nie miał na tyle czasu, aby zdążyć dobrze poznać umiejętności swoich zawodników i nikt do końca nie wie jak ustawi drużynę na derbowy mecz. Na pewno do Turawy jedziemy mocno powalczyć - derby rządzą się własnymi prawami! Do boju Zawada!

Zbiórka o godzinie 14.30 pod klubem lub o 15.00 na boisku w Turawie

Niedziela, godzina 16.00, boisko w Turawie:
LZS TURAWA - LZS ZAWADA

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, W.Bihun, Rychlikowski, Pikos, Jacek - Misztur, Kornberg, Badecki, Brandt, Tkaczuk, Warmons - Ł.Bihun, Likos, Lasek