LIGA: RASZOWA - ZAWADA

Dzisiejszego popołudnia nasza drużyna jedzie na kolejny mecz wyjazdowy - mierzyć się będziemy z solidną drużyną Unii Raszowej. Po ostatniej wysokiej porażce z Grudzicami nie ma zbyt optymistycznych wieści. Sytuacja komplikuje się w tabeli ligowej, a także co gorsza, w sytuacji kadrowej - kontuzjowani są Łukasz Bihun i Jacek Figura. Po dłuższym rozbratem z piłką do gry wraca Paweł Wiertelak. Na pewno czeka nas bardzo ciężki mecz na niezbyt dobrym boisku. O punkty będzie niezwykle ciężko, ale mamy nadzieję, że nasze Bociany nie sprzedadzą tanio swojej skóry. Naprzód Zawada!

Niedziela - 4.06.2017 - Raszowa
UNIA RASZOWA - LZS ZAWADA

Kadra: Polednia, Zieliński - Malek, Wiertelak, Rychlikowski, W.Bihun - Badecki, Kornberg, Likos, Warmons, Misztur, Tkaczuk, Żurakowski - Lasek, Bulak
Niepewni występu: Brandt, Pikos