KOLEJNE ZWYCIĘSTWO!

Tak jest! Udało się! Nasza drużyna pokonała LZS Turawę 1:0, dzięki czemu utrzymała pozycję lidera w ligowej tabeli. Jest to duże zaskoczenie. Chyba nikt nie spodziewał się tak dobrego startu naszych chłopców. Sam mecz obfitował w sytuacje bramkowe, lecz celowniki zawodników Zawady jak i Turawy były trochę rozregulowane. W drugiej połowie "przycisnęliśmy" przeciwnika, sytuacje mnożyły się na potęgę, aż w końcu w okolicach 75 minuty meczu, Łukasz Wilczek świetnie wykończył akcję sam na sam z bramkarzem, posyłając piłkę silnym uderzeniem pod poprzeczkę bramki rywala. Wszyscy zawodnicy w szale radości rzucili się na Łukasza, tworząc popularną "kanapkę". W końcu kibice jak i sami piłkarze mają powody do zadowolenia. Wielkie gratulacje za włożone serce i zdrowie w tę grę. Jedziemy dalej!!

LZS ZAWADA - LZS TURAWA 1:0

• Łukasz Wilczek

Skład: Polednia - Malek, Wiertelak, Brandt, W.Bihun - Kornberg, Likos, Misztur, Tkaczuk - Ł.Bihun, Lasek

W drugiej połowie zagrali: Ł.Wilczek, M.Wilczek, Stemplewski, Pikos

Rezerwa: Zieliński, Ł.Wilczek, M.Wilczek, Stemplewski, Pikos, Modrak

Trener: Marcin Wileczek

Nie obrastajmy w piórka! W najbliższą sobotę czeka nas piekielnie trudne spotkanie na wyjeździe z LZS-em Izbicko. Trening, trening, trening! Do roboty! Wtorek - czwartek godzina 18.30. Naprzód ZAWADA !!