INFORMACJE PRZED STARTEM SEZONU

• Pierwsza kolejka nowego sezonu 2017/2018 zostanie rozegrana 20.08.2017. Nie zostały jeszcze przygotowane podziały grup i terminarze rozgrywek przez OZPN, tak więc nie wiemy w jakiej grupie będziemy rywalizować . Szczegóły mamy poznać do 8.08.2017. Rozgrywki rundy jesiennej zakończymy 12.11.2017. Przerwa zimowa potrwa do końca stycznia 2018. Zajęcia przygotowawcze do rundy wiosennej rozpoczniemy w lutym 2018.
  • Pierwszy trening drużyny seniorów zaplanowano na 1.08.2017 (wtorek) na godzinę 18.30. Na pierwszym spotkaniu zawodnicy razem z trenerem ustalą terminy zajęć w okresie przygotowawczym. Ze względu na korzystanie z boiska grup młodzieżowych, zajęcia treningowe drużyny seniorów nie powinny odbywać się wcześniej niż o godzinie 18.30.
  • Z przyczyn osobistych z prowadzenia drużyny w roli trenera musiał zrezygnować Pan Błażej Karliński, który prowadził drużynę w rundzie wiosennej 2017. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron. Dziękujemy Panu Błażejowi za zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Z dniem 24.07.2017, trenerem drużyny seniorów LZS Zawada został Pan Paweł Mielczarek.
  • Badania lekarskie odbędą się w czwartek 3.08.2017 o godzinie 18.30 w szatni. Obecność obowiązkowa. Składka na badania wynosi 20zł od osoby, pozostałą część finansuje klub. Osoby nieobecne, zmuszone są zrealizować badania we własnym zakresie do 15.08.2017.
  • Informacje o ewentualnej chęci zmiany klubu, zawieszeniu, zakończeniu gry w piłkę nożną lub rezygnacji z uczestnictwa w drużynie z innych przyczyn, prosimy przekazać sekretarzowi stowarzyszenia (Sebastian Klotka, tel. 504251946) do 10.08.2017.
  • Zawodnicy którzy nie dostarczyli zaktualizowanych zdjęć do licencji zawodniczej, powinni je donieść do 10.08.2017.
  • Wzorem poprzednich lat, obowiązuje składka zawodnicza na funkcjonowanie drużyny seniorów (40zł od osoby / runda). Środki ze składek stanowią część kwoty wynagrodzenia trenera. Zawodnicy dla sprawnego funkcjonowania drużyny realizują również zadania organizacyjne w ramach "obowiązku zawodnika" (dwukrotne przygotowanie boiska i dwukrotna organizacja meczu).
  • Zawodnicy zadania organizacyjne realizują zgodnie z przygotowanym grafikiem. Zadania to: przygotowanie boiska, organizacja meczu, organizacja zajęć treningowych, dbanie o czystość pomieszczeń szatni i porządek na terenie LZS Zawada.
  • O planowanej nieobecności informujemy zaznaczając to na tablicy oraz zgłaszamy trenerowi najszybciej jak tylko się da.
  • Wszelkie bieżące informacje zamieszczone są na tablicy informacyjnej w szatni gospodarzy. Prosimy je śledzić na bieżąco.
  • Kartki - każdy zawodnik indywidualnie pilnuje stanu swoich kartek. Przed każdym meczem zgłasza się ich ilość kierownikowi drużyny.
  • Osobami do kontaktu w związku z działalnością drużyny są: trener Paweł Mielczarek (tel. ...) oraz kierownik Sebastian Klotka (tel. 504251946) i przedstawiciel zarządu odpowiedzialny za drużynę Piotr Polednia (tel. 696063867)
  • W okresie przerwy letniej zakończyliśmy montaż trzeciego masztu oświetleniowego boiska od strony ul. Luboszyckiej oraz zainstalowaliśmy oświetlenie placu obok boiska. Na tym placu od przyszłego roku planujemy utworzyć teren treningowy. Za te i inne prace, osobom zaangażowanym, serdecznie dziękujemy.

Zarząd Stowarzyszenia LZS Zawada