INAUGURACJA SEZONU 2018/2019 - TURAWA 2:0 ZAWADA

Tak jest proszę Państwa! To niewątpliwie najlepsza wiadomość dla wszystkich sympatyków naszej drużyny, albowiem startujemy z nowym piłkarskim sezonem 2018/2019! Bociany w pierwszej kolejce rundy jesiennej mierzyły się na wyjeździe z LZS-em Turawa, czyli odwiecznym wrogiem zza miedzy :). Mecz niestety zakończył się dla nas wynikiem niekorzystnym, ponieważ przegraliśmy 2:0, ale z gry Bocianów można było wyciągnąć sporo pozytywów, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy to dzielnie przeciwstawialiśmy się rywalom, a nawet mieliśmy więcej z gry. Druga połowa niestety okazała się słabsza w naszym wykonaniu i to właśnie w niej przeciwnik zdobył dwie decydujące bramki. Nie załamujemy się jednak porażką, tylko ciągle pracujemy żeby poprawić formę i wyniki, zapominając o poprzednim sezonie. Należy wspomnieć, że w letnim okienku transferowym nasza drużyna pozyskała kilku ciekawych zawodników. Są to: Mateusz Swierczek, Patryk Misztur (powrót do gry po przerwie), Rafał Klotka oraz młoda krew: Kamil Czech, Marek Żdżuj, Stanisław Sikorski. Nowych zawodników serdecznie witamy, życzymy zdrowia i wielu sukcesów! Naprzód Zawada!

LZS TURAWA - LZS ZAWADA 2:0