GRUDZICE - ZAWADA 1:0

Strasznie pechowo dla Zawady zakończył się mecz drugiej kolejki klasy B, w którym LZS Grudzice pokonały naszą drużynę 1:0. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że rywalizacja zakończy się bezbramkowym remisem, jednak w 86 minucie spotkania, nasz pomocnik Dominik Kornberg został perfidnie sfaulowany (agresywny wślizg o dużej dynamice w nogi zawodnika) przed własnym polem karnym - leciwy sędzia zawodów przebywał w tym czasie zbyt daleko od sytuacji i nie dopatrzył się przewinienia - puścił grę, po czym Jędrzej Mizio (Grudzice) zagrał do niepilnowanego kolegi - Olega Burlei, a ten spokojnym uderzeniem pokonał dramatycznie interweniującego Piotrka Polednię. Protesty zawodników Zawady okazały się zbyteczne i w takich o to okolicznościach przegrywamy mecz, który tak naprawdę powinien zakończyć się podziałem punktów.

LZS GRUDZICE - LZS ZAWADA 1:0

• 86 min. - Burlea

Skład: Polednia - Malek, Wiertelak, Figura, W.Bihun - Kornberg, Stemplewski, Tkaczuk, Badecki - Likos, Ł.Bihun
Rezerwa: Rychlikowski, Micheń, Bulak, Żurakowski, Modrak, Pikos, Brandt, Lasek