Autor:

lzsslawice

Utworzono:

14.11.2017

Spotkanie od początku nie układało się po myśli naszych zawodników. Obfitowało ono w wiele niedokładności, mimo to potrafiliśmy stworzyć okazję pod polem karnym przeciwnika, lecz za każdym razem brakowało wykończenia. Aż do 31 minuty meczu, wtedy to z lewej strony boiska idealną piłkę na głowę Grzegorza Starczyka dorzucił lewą nogą drugi z Grzegorzów czyli Hansz. Ten pierwszy nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Już po 5 minutach kolejną dobrą wrzutką, tym razem z prawej strony popisał się Mateusz Sochor, a piłkę z najbliższej odległości do bramki skierował Michał Kujawa. Wynik na 3:0 jeszcze w pierwszej połowie ustalił Starczyk pewnym strzałem z rzutu karnego. W drugiej połowie tempo gry było wolne i pomimo wprowadzenia na plac gry sześciu rezerwowych wynik nie uległ zmianie.